JOKER (GENERAL)

Allrestaurants - JOKER - Rydzyna, POLAND

Address: Moraczewo 67, 64-130 Rydzyna, POLAND
Phone: +48885885840 Mobile: * Fax: *
Website: http://joker.com.pl Email: *

Skup, sprzedaż i obieranie cebuli. Obieralnia cebuli JOKER w Lesznie zaprasza! Transport chłodniczy w Polsce i za granicą!

Nasza firma zajmuje się skupem i sprzedażą cebuli oraz usługowym obieraniem cebuli. Naszą ofertę uzupełniają usługi wywrotkami oraz transport chłodniczy do 22 ton. Naszym Klientom oferujemy produkty różnych wielkości, jakości i w zróżnicowanych opakowaniach. Współpracujemy z wieloma firmami z Polski i Europy. W naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój poprzez rozszerzanie oferty oraz doskonalenie umiejętności! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją!

Sprzedaż cebuli to nasza specjalność! W branży owoców i warzyw działamy już od ponad 10-ciu lat. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nas innym. Skupujemy warzywa od najlepszych i sprawdzonych gospodarstw z kraju. Nasze doświadczenie oraz wiedza z zakresu obierania i przygotowania cebuli do sprzedaży zapewniają wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów.

Allrestaurants - JOKER - Rydzyna, POLAND Allrestaurants - JOKER - Rydzyna, POLAND Allrestaurants - JOKER - Rydzyna, POLAND Allrestaurants - JOKER - Rydzyna, POLAND Allrestaurants - JOKER - Rydzyna, POLAND
x
X